„სპორტის ინსტრუქტორის“ პროფესიულ საგანმანათლებლო პროგრამაზე რეგისტრირებულთა საყურადღებოდ!!!
„სპორტის ინსტრუქტორის“ პროფესიულ საგანმანათლებლო პროგრამაზე
რეგისტრირებულთა საყურადღებოდ!!!
პროგრამაზე  ჩარიცხვის მსურველებმა უნდა გაიარონ შერჩევის ორი ეტაპი- სპორტული ტური (სპორტული ტურის დებულება https://drive.google.com/file/d/1heX8-KcCiv3WaKA5a97yyw8IUSW30ppD/view    და გამოცდა ბიოლოგიაში (ბიოლოგიის ტესტის ნიმუში https://naec.ge/uploads/postData/20-22/%E1%83%9E%E1%83%A0%E1%83%9D%E1%83%A4%E1%83%94%E1%83%A1%E1%83%98%E1%83%A3%E1%83%9A%E1%83%98%20%E1%83%9E%E1%83%A0%E1%83%9D%E1%83%92%E1%83%A0%E1%83%90%E1%83%9B%E1%83%94%E1%83%91%E1%83%98/%E1%83%91%E1%83%98%E1%83%9D%E1%83%9A%E1%83%9D%E1%83%92%E1%83%98%E1%83%90/%E1%83%91%E1%83%98%E1%83%9D%E1%83%9A%E1%83%9D%E1%83%92%E1%83%98%E1%83%90%20-%20%E1%83%A2%E1%83%94%E1%83%A1%E1%83%A2%E1%83%98%E1%83%A1%20%E1%83%9C%E1%83%98%E1%83%9B%E1%83%A3%E1%83%A8%E1%83%98.pdf   )
სპორტულ ტურში მონაწილეობისთვის აუცილებელია შიდა რეგისტრაციის გავლა კოლეჯში (თბილისი - ე. ნინოშვილის ქ. 55; ქუთაისი - გაპონოვის ქ. 11).
აპლიკანტებმა  უნდა წარმოადგინონ შემდეგი დოკუმენტები:
რეგისტრაცია და საბუთების მიღება იწარმოებს 23 სექტემბრიდან 30 სექტემბრის ჩათვლით კოლეჯში დილის 11 საათიდან 4 საათამდე;
გამოცდა სპორტულ ტურში ჩატარდება 2 ოქტომბერს.
გამოცდა ბიოლოგიაში ჩატარდება 5 ოქტომბერს.
ინფორმაცია სპორტული ტურისა და ბიოლოგიის გამოცდების ჩატარების ადგილის შესახებ გეცნობებათ დამატებით.
გისურვებთ წარმატებებს !